DNI NA ZWROT
SZYTE W POLSCE
O nas
Mamaiti - O nas - wyprodukowane w Polsce - modne i wygodne, cena - Mamaiti


Mama Iti to nie tylko marka, ale mama z krwi i kości.
Mam co prawda swoje imię, jak każdy, ale od wielu lat znajomi (i własne dzieci) wołają na mnie Iti. Jestem mamą dwóch dziewczynek - Zuzi i Mai - to ta starsza przewróciła mój świat do góry nogami. Życie podróżnika i pracę pilota wycieczek zamieniłam na bycie mamą. To dla córki zaczęłam szyć. Zawsze fascynowały mnie rzeczy piękne i oryginalne, a jednocześnie w ciągłej podróży liczyła się wygoda, wytrzymałość i praktyczne zastosowanie tego co mam. I tym zaczęłam się kierować szyjąc sobie, swojemu dziecku, a później innym dzieciom. Tak też całkiem naturalnie zrodził się nowy pomysł na życie i tak powstała marka Mamaiti. A mój niezawodny plecak turystyczny zamieniłam na maszynę, przynajmniej na te kilka lat mamowania.

Mamaiti to też duży wkład mojego męża, bez niego by to nie działało. Małymi kroczkami budujemy naszą markę, mamy już sklep internetowy i stacjonarny, często też możecie nas spotkać na targach mody i designu. Nasze ciuszki szyjemy na Grochowie, mamy tam pracownię a showroom w Centrum Praskim Koneser.

Wszystko co tworzymy, poza tym że jest mega wygodne, praktyczne i kolorowe, to dodatkowo powstaje z certyfikowanych materiałów, w większości wyprodukowanych w Polsce. Wszystkie fasony dopracowujemy i testujemy na naszych największych skarbach

I naprawdę te ubranka, dzięki małym krawieckim trikom, rosną razem z dzieckiem.

Podaruj swojemu dziecku wygodę, swobodę ruchów i magię kolorów – z nami to możliwe!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl