Poznajmy się - nazywam się Iti ;)

10.jpg

Mam na imię Edyta i bardzo się cieszę, że nalazłaś w sieci moją stronę i tego bloga. Właściwie możesz mi mówić Iti - od lat nazywają mnie tak moi znajomi i moje dzieci (to od moich inicjałów z czasów panieńskich E.T.), stąd właśnie nazwa mojej marki – Mama Iti :)

Jestem mamą dwóch dziewczynek – Zuzi i Mai, i to właśnie pierwsza córka przewróciła mój świat do góry nogami. Może sama tego doświadczyłaś? Zanim zostałam mamą byłam z zawodu pilotem wycieczek, z zamiłowania podróżniczką. Zawsze fascynowały mnie piękne i oryginalne rzeczy, ale w podróży liczy się przede wszystkim wygoda, praktyczność i wytrzymałość! Dzisiaj, dzięki Mamaiti, jestem w stanie połączyć wszystko to, co dla mnie najważniejsze - są to dla mnie drogowskazy w procesie twórczym, według których projektuje i szyje ubranka dla swoich i Twoich dzieci. Oczywiście najważniejszą cechą każdego ubrania dla maluchów powinno być jego bezpieczeństwo – dlatego wszystkie używane przeze mnie materiały posiadają Certyfikat Oeko Tex Standard 100.

Małymi kroczkami buduję moją markę, mam już sklep internetowy i stacjonarny, często też możesz mnie spotkać na targach mody i designu. Ubranka szyję w mojej pracowni na warszawskim Grochowie, a sklep stacjonarny znajduje się w Centrum Praskim Koneser.

Zapraszam Cię też do moich miejsc w sieci, gdzie możesz zobaczyć ubranka Mamaiti „w akcji”, podejrzeć mnie przy pracy oraz wziąć udział w różnych fajnych wydarzeniach i promocjach (np. rozdawajkach). Znajdziesz mnie na Facebooku oraz na Instagramie.

Do usłyszenia!


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl