Dwustronna chustka-apaszka Mamaiti doskonale ochroni małą szyję przed chłodem i wiatrem.
W domu świetnie sprawdzi się jako śliniak w okresie ząbkowania (kiedy dziecko się nadmiernie ślini łatwiej zmienić chustkę niż bluzkę, czy bodziaka).
Z jednej strony jest kolorowa bawełna 100%, a z drugiej – szara dzianina dresowa, przyjemna w dotyku, a jednocześnie pasująca do wszystkiego.
Apaszka ma uniwersalny rozmiar dzięki zapięciu regulowanemu na napy - trzystopniowa kombinacja zapięcia powoduje, że ubranko rośnie razem z dzieckiem.
Chustkę można skompletować z innymi naszymi produktami w sklepie: spodenkami, spódniczkami, czapeczkami i opaskami pin up.
Materiał:
Dzianina dresowa - 92% bawełna, 8% elastan
Wszystkie materiały posiadają certyfikat Oeko-Tex Standard 100
Zamówienia realizujemy od 3 do 5 dni roboczych od daty zaksięgowania płatności.
Do czasu realizacji zamówienia nie jest wliczony czas dostawy, który jest różny dla wybranego przewoźnika.
Ze swojej strony staramy się, aby zamówienie było wysłane jak najszybciej i zwykle tak się dzieje.
Zdarzają się też przypadki, że przygotowanie zamówienia trwa trochę dłużej. Są one sporadyczne i informujemy, gdy coś takiego się wydarzy. Zastrzegamy sobie jednak możliwość zaistnienia takiej sytuacji.
Z góry dziękujemy za zamówienie i wyrozumiałość.